Jája

Kdo jsi?

Jedinečná bytost; máma tří holčiček (5, 7 a 9 let), učitelka francouzštiny, náruživá čtenářka.

Co teď nejvíc děláš?

Pečuji o holčičky, zařizuji chod naší domácnosti a pracuji (učím na gymnáziu). Subjektivně mám dojem, že nejvíc času mi zabere plánování a logistika J Bohužel pro to nemám tak úplně vlohy.

Proč zrovna Veronica a co od ní čekáš?

Ráda pracuji s touto věkovou skupinou. Možnosti lesního kurzu jsou takřka neomezené – můžu se tu zabývat tím, co mě zajímá. Baví mě spolupráce s inspirativními lidmi a týmová práce. Těším se na pohodu.

Co jsi dělala nebo děláš ve skautu?

Sama jsem ve skautu vyrostla. Pak jsem vedla družinu, oddíl, chvíli i středisko. Dlouhá léta jsem dělala instruktorku ČLK Rozrazil (už v minulém tisíciletí), nějaký ten ročník jsem i vedla; byla jsem instruktorkou na Veronice (asi 4x) i na instruktorských kurzech. V současnosti pořádám především akce rodinného skautingu – vícedenní výpravy a tábory 🙂

Co Ti pomáhá, pokud potřebuješ udělat složité rozhodnutí? 

Zpracovat emoce. Věřit, že vesmír je na mojí straně. Do hloubky si rozmyslet a procítit, co opravdu chci. Uvědomit si, že velmi často to „složité“ rozhodnutí ve skutečnosti není tak fatální, jak se může na první pohled jevit. Že přijaté rozhodnutí často lze změnit.

Jaký osobnostní typ jsi?

ISFP (Dobrodruh)

Vyšel mi dobrodruh. Ale podobné testy moc nemám ráda, připadají mi hrozně zjednodušující a jaksi zplošťující naši osobnost.