Malmed

Něco mezi koťátkem a moudrým starcem nad hrobem.

Poznávám nové věci. V práci co to znamená být programátor, na doktorátu nestrukturové proteiny. V parkouru kde jsou mé hranice.

Skaut je pro mě především o lidech a na Veronicu jezdí ten nejlepší výběr. A taky je potřeba někde zrealizovat divné nápady na hry a programy, které se tak průběžně střádají v hlavě.

Vyrůstal jsem se sqělou bandou v 6. středisku A je to!, se kterou jsme pak vedli dál náš oddíl Medvědi a chystali tábory a prostě spousta srandy. Pak už té srandy bylo příliž, tak jsem si dal pauzu a občas se objevila nárazovka. Nejlepší velká hra z ObRoku 09, otevřená Veronica 2010, nejlepší Veronica 2013, hra na největší ploše pro CEJ 2014.

Analyzovat důsledky. Zjistit, že váhy jsou nerozhodně, tak si hodit mincí. Pak zjistím, že padlo to, co jsem nechtěl a rozhodnu se pro to druhý.

Jinak dobře funguje to diskutovat to s ostatními lidmi.

A nejhorší je rozhodovaní jak naložit s časem… Udělat co bych chtěl vs. co bych měl. A to opravdu pomáhá vědět, jak moc to můžu odložit.

ISTJ-A (Logistik)