Nutty

Kdo jsi?

Člověk, žena, manželka, dcera, sestra, kamarádka, politoložka odbíhající si do jiných oborů, pisatelka všeho možného, milovnice dobré kávy a čaje, nadšená cestovatelka, eurohujerka, skautka a občas ještě něco navíc.

Co teď nejvíc děláš?

Žongluju osobní, pracovní a skautské aktivity mezi Brnem, Vídní a světem a snažím se to vše aspoň trochu se ctí udržet ve vzduchu.

Proč zrovna Veronica a co od ní čekáš?

Protože Veronica je prostor, kde zažít nové výzvy a učit se od sebe navzájem. Veronica je pro mě možnost rozvíjet sebe i ostatní v oblastech, které se na vzdělávací kurz či do oddílu tak úplně nevejdou. Těším se na spolupráci se skvělým a nadšeným týmem a na (snad neméně skvělé a nadšené) účastníky.

Co jsi dělala nebo děláš ve skautu?

Světluškovala a skautovala, vedla družinu a pomáhala při vedení oddílu, působila jako instruktorka na ČLK a ČK Rozrazil, motala se kolem Strategického odboru Junáka, nyní jsem v Náčelnictvu, podílím se na instruktorské škole Pollux v rámci Gemini a druhým rokem vedu Veronicu.

Co Ti pomáhá, pokud potřebuješ udělat složité rozhodnutí? 

Radím se o tom se svými blízkými a s lidmi, kteří mají za sebou podobné zkušenosti, a snažím se uvědomit si, co jaké řešení bude obnášet a v čem se budu nejlépe cítit.

Jaký osobnostní typ jsi?

Podle mě osobnostní typ Nutty. Podle psychotestu prý INFP-A.