Willy

Jsem hravý, experimentální skaut/fyzik a mileniál. Rád zkouším nové věci a snažím se objevit co nejvíc aktivit a činností, které mě baví.

Věnuji se naplno svému doktroskému studiu v oblasti frustrovaného mikro a nanomagnetismu. Ve volném čase píši krátké povídky a dlouhodobě pracuji na fantasy sáze.

Veronica je prostor kde se dají zkoušet nové věci. Doufám, že se nám podaří vyzkoušet co nejvíc nových a nekonvenčních aktivit a programů a že se setkám se spoustou inspirativních lidí.

Od první třídy jsem nastoupil do skautu do 8. střediska (Milan Genserek – Lesná), kde jsem prošel všemi možnými přirozenými fázemi. Vlče, skaut, skaut-rádce, rover, zástupce vůdce oddílu, vůdce oddílu, zástupce vůdce tábora, hospodář tábora, nepřekonaný vůdce táborové hry.

Od 18 let jsem byl členem Čekatelského lesního kurzu Rozrazil – kde jsem začínal jako ucho a skončil jako vůdce oboru Osobnost čekatele.
Za nejdůležitější funkci, kterou jsem zastával považuji Vůdce oddílu, ale za nejlepší funkci (nejzábavnější a s potenciálně největším impaktem) považuji instruktora na čekatelském kurzu – když člověk pomáhá/vychovává/ovlivňuje ty kdo v budoucnu budou  omáhat/vychovávat/ovlivňovat děti má to exponenciální dosah.

Když mám dostatek času, tak se snažím na daný problém kouknout ze všech možnejch úhlů pohledu a zvážím všechna pro a proti. Své závěry před finálním rozhodnutím zkonzultuji s někým komu v dané oblasti věřím, abych věděl, že jsem něco nepřehlédl.

Pokud je nutné udělat rychlé rozhodnutí u kterého není čas na důkladnou analýzu, rozhoduji se na základě předchozí zkušenosti (mé nebo cizí).

Nerad se rozhoduji čistě na základě intuice a pocitů.

ENTJ-A (Velitel)